Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji to 10 dni roboczych. Ten czas liczony jest od dnia zaakceptowania przez klienta projektów drogą mailową. 

Sklep Mówimy TAK dostarcza klientowi projekty do zaakceptowania w ciągu 3 dni po otrzymaniu zamówienia złożonego przez sklep internetowy Mówimy TAK, otrzymania listy gości i ewentualnych zmian na projekcie zaproszenia na mail biuro@mowimytak.pl, otrzymaniu zdjęcia zakochanych w rozdzielczości co najmniej 1 000 px ( jeśli projekt zaproszenia takowe posiada) na maila biuro@mowimytak.pl oraz otrzymaniu wpłaty na konto bankowe sklepu Mówimy TAK przy użyciu przelewu tradycyjnego lub płatności online. 

 Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl